FootLOL 1.0.3 (Android)

FootLOL

FootLOL
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FootLOL, sahada çılgın hareketler yapabildiğiniz tek futbol oyunu.

FootLOL, klasik futbol kurallarını yerle bir eden, şimdiye kadar oynadığım en sıra dışı futbol oyunu diyebilirim. Sahaya uzaylı indirme, füze yağmuruna tutma, uçak geçirme gibi rakip takımı yerle bir eden birbirinden çılgın hareketler yapabileceğiniz tek futbol oyunu ve ister arkadaşlarınızla isterseniz de yapay zekaya karşı oynayabiliyorsunuz.

Android platformunda ücretli olarak indirilmeye açılan futbol oyunu her yönden farklı olduğunu gösteriyor. Turnuvalara katılabildiğiniz veya hızlı maçlar çıkarabildiğiniz spor oyununda amacınız klasik futbol oyunlarındaki gibi 90 dakikayı önde kapamak ancak başarıya ulaşmak için maç esnasında gol atmanın haricinde çılgın hareketler yapmanız gerekiyor. Yeşil sahalarda görmediğiniz en olmayacak eylemleri yaparak sahayı birbirine katmaya çalışıyorsunuz.

Türkiye’nin de bulunduğu oyunda kazandığınız maçlar neticesinde sahaya inek indirme, sahayı yakma, tüm oyunculara kırmızı kart aldırma, yağmur bastırmasını sağlama, ufo indirme, uçak geçirme, taramalı tüfekle ortalığı birbirine katma, top fırlatma gibi çılgınca ödüller veriliyor. Ancak dediğim gibi bunlar tek seferde açık değil; kazandıkça açılıyor ve maça çıkmadan aralarından en etkili olduğunu düşündüğünüz 6 hareketini seçmeniz gerekiyor.

YORUMLAR