Forged Fantasy 0.3.3 (Android)

Forged Fantasy

Forged Fantasy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastik bir atmosfere giriş yapacağız.

Oynanış tarzı ile bizlere birazcık Paladins’i andıracak olan Forged Fantasy geçtiğimiz günlerde mobil platform oyuncuları için ön kayıtlara açılmıştı.

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek olan Forged Fantasy oyuncuları hem eğlenceli hem de aksiyon dolu bir dünyaya götürecek. Gerçek zamanlı olarak oynanabilecek olan yapımda oyuncular fantastik devler ile karşılaşacak ve onları etkizi hale getirmeye çalışacaklar. Hothead Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapımda oyuncular inanılmaz bir atmosfer ile karşılaşacaklar.

İnanılmaz hikaye tabanlı RPG deneyimi sunacak olan mobil rol oyununda gerçek zamanlı savaşlar hiç olmadığı kadar zorlu bir şekilde geçecek. Oyuncular farklı modlarda farklı içerikler ile karşılaşacak ve farklı misyonları deneyimleme fırsatı elde edecekler. Özel silahlara ve özel yeteneklere sahip düzinelerce özel kahramanın yer aldığı yapımda oyuncular rekabet dolu PvP savaşlarına dahil olacaklar. Oyuncular arkadaşları ile ittifaklar kurarak düşman karşısında ortak hareket edebilecekler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR