Football Manager Underworld 2019 4.4.3 (Android)

Football Manager Underworld 2019

Football Manager Underworld 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeraltı dünyasına ineceğiz.

Mobil platformda spor oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak oyunculara sunulan Football Manager Underworld 2019 ile gerçekçi bir futbol menajerlik dünyası bizleri bekliyor.

Kusursuz grafiklere sahip olan ve gerçekçi içerikleri ile mobil platformda oyunculara kaliteli bir deneyim sunan yapım, bünyesinde lig ve turnuvalara da yer veriyor. Gerçek oyuncularla mücadele edeceğimiz oyunda bilinmeyen bir şehri devralarak oyuna başlayacak ve bir imparatorluk kurmaya çalışacağız. Yozlaşmış sisteme karşı ayak uydurmaya çalışacağımız oyunda ilk 11’imizle gerçek oyunculara meydan okuyabilecek ve onlarla maçlar yapabileceğiz.

Seviye sistemininde yer aldığı oyunda yeteneklerimizi de artırarak daha etkili bir hale gelebileceğiz. Dileyen oyuncular yıldız futbolcuları takımlarına transfer edebilecek ve maçlarda koz olarak kullanabilecekler. Buna ek olarak açık artırmalara katılabilecek, takımımıza atrenmanlar yaptırabileceğiz. Oyun içerisinde adeta bir mafya babasına dönüşecek ve her şeyi aleyhimize çevirmeye çalışacağız. 4.6 gibi bir skor puanına sahip olan yapım, iki farklı mobil platform ücretsiz olarak oynanıyor. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım, günlük görev sistemi ile de yüzleri güldürüyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR