Froggy Jump 1.60 (Android)

Froggy Jump

Froggy Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Froggy Jump, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz arcade türünde bir beceri oyunu.

Froggy Jump, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar için tasarlanmış, arcade türü bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Oyundaki temel amacımız sürekli olarak zıplayan kurbağayı düşürmeden mümkün olan en yüksek platforma çıkartmak.

Kurbağamızı yönlendirmek için cihazımızı sağa ve sola eğimlendirmemiz gerekiyor. Ekrana bastığımız zaman ise süper iticiler devreye giriyor ve kurbağaya mükemmel bir ivme kazandırıyor. Maceramız esnasında önümüze çıkan güçlendiricileri toplayarak oyunda hatırı sayılır bir avantaj elde edebiliyoruz.

Oyunda 12 farklı tema mevcut. Bu temalar sayesinde oyunda yapacağımız şey sürekli olarak aynı kalsa bile içinde bulunduğumuz mekanlar değiştiği için oyun sıkıcılık hissinden uzaklaşıyor.

Froggy Jump'ta yer verilen grafikler beklentilerimizin bir nebze altında kalıyor. Özellikle arkaplanlar yeterince özenli değil imajı veriyor. Üzerinde durmaya çalıştığımız platformların da elden geçirilmesi gerekiyor.

Ortalamaları yakalayan Froggy Jump, arcade beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR