Frozen Free Fall: Icy Shot

Frozen Free Fall: Icy Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Free Fall: Icy Shot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Frozen Free Fall: Icy Shot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Nefes kesen bir oyun olan Frozen Free Fall'da buz kütlelerini yok etmemiz gerekiyor.

Tuhaf ve bir o kadar da zorlu bir yolculuğua çıktığımız oyunda birbirinden zorlu 100 bölümü geçmeye çalışıyor ve buz kütlelerini yok ediyoruz. Serbest düşmeye bıraktığımız topu en iyi yere bırakarak tek atış ile tüm buzları yok etmelisiniz. En az topu kullanarak en fazla zararı vermelisiniz. Büyüleyici efektlere de sahip olan oyunda göz alıcı grafikler yer alıyor. Basit bir oyun olan Frozen Free Fall: Icy Shot aynı zamanda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyun olarak da karşımıza çıkıyor. Disney'in lisanslı oyunu olan Frozen Free Fall: Icy Shot'da çok eğleneceğiniz kesin. Devasa buz bloklarını yok edebilir ve hiç olmadığı kadar yüksek bir aksiyonun içerisine girebilirsiniz. Yepyeni bölümler ve zorlu görevler ile Frozen Free Fall: Icy Shot sizleri bekliyor.

Frozen Free Fall: Icy Shot oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR