FRS Ski Cross

FRS Ski Cross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,336

  • Üretici

    Unity Games

FRS Ski Cross, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu ve ücretsiz bir kayak oyunudur.

FRS Ski Cross, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerine oynayabilecekleri üç boyutlu bir kayak oyunudur.

En sevilen kış sporlarından bir tanesi olan kayakta ne kadar başarılı olabileceğinizi hiç merak etmiş miydiniz? Eğer merakınızı gidermek istiyorsanız oldukça etkileyici grafiklere ve sürükleyici bir oynanışa sahip olan FRS Ski Cross'u hemen Android cihazlarınız üzerine yükleyerek, en hızlı kayak sporcusunun kim olduğunu herkese gösterebilirsiniz.

50'den fazla farklı kayak pistinin yer aldığı oyunda, oyun içerisinde yer alan karakterinizi 250'nin üzerinde farklı oyun için eşyasıyla donatabilmeniz mümkün.

 

Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz ve her parkurda en iyi süreyi yapmaya çalışacağınız oyun bu anlamda inanılmaz derecede sürükleyici ve keyifli. Tüm bunların dışında oyun içerisinde yer alan başarımlar ve güçlendiriciler gibi ekstralar, FRS Ski Cross'u farklı bir boyuta taşımakta.

Kayak yapmanın tadını mobil cihazlarınız üzerine taşıyabileceğiniz ve aynı zamanda arkadaşlarınıza meydan okuyarak keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olan FRS Ski Cross'u tüm Android kullanıcılarına tavsiye ederim.

YORUMLAR