Fruit O Bow 3D

Fruit O Bow 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit O Bow, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz keyifli bir okçuluk oyunu.

Okçuluk temalı bir simülasyon oyunu olan Fruit O Bow 3D'yi Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indireibliyoruz. Göz alıcı görselleri ve detaylı modellemeleri ile dikkat çeken Fruit O Bow 3D gerçekten keyifli bir nişancılık oyunu deneyimi vaat ediyor.

Oyunda FPS kamera açısına yer verilmiş. Bu duruma paralel olarak yayı germe ve oku fırlatma animasyonları bu eylemi sanki bizzat gerçekleştiriyor hissine kapılmamızı sağlıyor. Buna bir de çevre modellemelerini ve oyunun genel kalitesine olumlu katkıda bulunan üç boyutlu görselleri katınca Fruit O Bow 3D gerçekten denemeye değer bir oyun olarak öne çıkıyor.

Oyuna karşı getirebileceğimiz en büyük eleştiri ise oyun süresinin çok kısa olması. Sürekli olarak oynarsanız oyun bir saat içerisinde bitiyor. Açıkçası farklı oyun modları ve ilginç müsabakalar eklenseydi oyunun hem süresi uzardı hem de daha renkli bir yapıya sahip olurdu.

Genel olarak Fruit O Bow 3D çok fazla eksiği olmayan, eğlenceli bir okçuluk oyunu. Gelecek güncellemelerle birlikte daha fazla bölüm getirilirse başarılı olacağına inanıyorum.