Fruits Cut 1.4 (Android)

Fruits Cut

1.4
Fruits Cut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruits Cut mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Fruits Cut boş zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için tercih edebileceğiniz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Fruit Ninja alternatifi olan Fruits Cut'da heyecanlı bir meyve kesme oyunu macerası bizi bekliyor. Fruits Cut reflesklerimizi sınayan bir yapıya sahip. Oyundaki temel amacımız ekranda havaya fırlatılan meyveleri sahip olduğumuz bıçakları fırlatarak kesmek ve en yüksek puanı yakalamak. Bu işi yapmak için bize belli bir süre veya belli sayıda bıçak veriliyor. Bu nedenle oyun heyecanlı bir hal alıyor. Yüksek puan yakayabilmek için zamanınızı ve sahip olduğunuz bıçakları en iyi şekilde kullanmanız, nişan alma yetneeklerinizi konuşturmanız gerekli.

Fruits Cut'da her an ani sürprizlere hazır olmanız gerekli. Siz meyveleri kestikçe yenileri ekrana gönderiliyor. Kimi zaman yeni meyvelerin arasına bombalar da karıştırılıyor. Bu nedenle dikkatli olmanız ve bu bombaları kesmemeniz gerekli. Oyun boyunca size geçici olarak avantaj kazandıran bonuslar da karşınıza çıkmakta.

Fruits Cut her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli bir beceri oyunu olarak özetlenebilir.