Fun Okey 101 Online 1.1.3.10 (Android)

Fun Okey 101 Online

Fun Okey 101 Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Okey 101 Online mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir okey oyunudur

Fun Okey 101 Online oyunculara mobil cihazları üzerinde diğer oyunculara karşı okey oynama imkanı veren bir  online okey oyunu olarak özetlenebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fun Okey 101 Online'a giriş yaptıktan sonra diğer oyunculara katılabiliyor ve masalarda okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bu okey karşılaşmalarında çipleri kullanmaktayız. Karşılaşmaları kazandıkça da daha fazla çip toplayabiliyoruz. Ayrıca oyun günlük ödüller de sunuyor. Bu sayede her gün ücretsiz çip sahibi olabiliyorsunuz.

Fun Okey 101 Online'a Facebook ile giriş yaptığınızda oyunu oynayan Facebook arkadaşlarınızın okey masalarına katılarak birlikte oyun oynayabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlar arasında çip transferi de yapılabiliyor. Bu sayede çipi biten arkadaşınıza çip gönderebiliyor ve ona destek olabiliyorsunuz.

Fun Okey 101 Online'da farklı turnuvalar gerçekleştiriliyor. Bu turnuvalarda da özel ödüller kazanabiliyoruz. Fun Okey 101 Online'da masalara katılmak için çok beklemeniz gerekmiyor. Oyunun hızlı eşleştirme sistemi Fun Okey 101 Online'ı benzerlerinden ayıran bir özellik.

YORUMLAR