Fun Run 3: Arena 2.9.5 (Android)

Fun Run 3: Arena

Fun Run 3: Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tempolu bir oynanışa hazır olun.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Fun Run 3: Arena bir arcade oyunudur.Hızlı ve tempolu yapısı ile dikkatleri üzerine çeken oyun ilerlemeye dayalı bir oynanış atmosferine sahiptir. Birbirinden farklı karakterleri oyunculara sunan mobil arcade oyunu Dirtybit imzası ile geliştirildi ve yayınlandı.

En iyi çok oyunculu oyunlardan birisi olarak adından söz ettiren yapım da dünyanın dört bir yanından 90 milyondan fazla oyuncu yer alıyor. Oyun içerisinde karakterimizi seçecek ve karşımıza çıkan engellere takılmadan yoluna sonuna ulaşmaya çalışacağız. Karakterimiz ile rakiplerimize bomba atabilecek ve onları oyun dışı bırakabileceğiz.

Yapım içerisinde çok sayıda engelde bulunmaktadır. Bazen oyuncuları elektrik tuzakları bazen de bomba tuzakları bekliyor olacak. 8 oyunculu yarış moduna da sahip olan yapım 2’ye 2 klan savaşlarını da oyunculara sunuyor. Seviye sistemi ile oyuncular liderlik listesine adını yazdırabilecek ve bu alanda adeta ne kadar yetenekli olduklarını sergileyebilecekler. 4.6 gibi bir inceleme puanı ile Google Play’de boy gösteren mobil oyun zengin içeriği ile oyunculara eğlenceli anlar yaşatıyor.

YORUMLAR