Furby BOOM! 1.9.0 (Android)

Furby BOOM!

Furby BOOM!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furby BOOM! Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir bebek bakma oyunudur.

Furby BOOM! hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir oyun. Sanal bebek ve Furby gibi iki efsanevi oyuncağı aynı yapımda kombine eden Furby BOOM!'da sahibi olduğumuz Furby'nin her türlü ihtiyacından biz sorumluyuz. Her ne kadar çocuk oyunu gibi bir izlenim bıraksa da aslında her yaştan oyunsever tarafından keyifle oynanabilir.

Oyunda Furby ile tamamen interaktif bir ilişki içerisindeyiz. Ona karşı sergilediğimiz tavırlar ve ilgi kişiliği üzerinde büyük öneme sahip. Furby acıktığı zaman onu 50'den fazla çeşitte sunulan yiyeceklerle beslemeli, kirlendiği zaman banyo yaptırmalı, uykusu geldiği zaman uyutmalı ve sıkıldığı zaman onunla oyun oynamalıyız.

Furby BOOM! grafik olarak epey iyi bir noktada yer alıyor. Açıkçası bu kategoride pek çok oyun denemiş olmamıza rağmen bu oyunların çok azı bu düzeyde bir kalite sunuyor. Bu neden oyunu oynarken hem içerik olarak hem de görsel olarak tatmin olacağınızı ve epey keif alacağınızı düşünüyorum.

Özet olarak Furby BOOM! Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesi ise en büyük avantajı.

YORUMLAR