Futsal Football 2014

Futsal Football 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futsal Football 2014, futbol hayranlarının Android mobil cihazları üzerinde salon futbolu olarak bilinen futsal oynayabileceği ücretsiz ve eğlenceli bir oyun.

Futsal Football 2014, kendi Milli takımınızı seçerek rakiplerinize goller yağdırabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyunun kalitesi çok yüksek olmamasına rağmen oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Salon futbolu olarak bildiğimiz futsalı daha önce görmediyseniz oyunu indirerek kendiniz oynaybiliyorsunuz. Oyuna girdikten sonra ilk olarak takım seçmeniz ve daha sonra Dünya Şampiyonası'na katılmanız gerekiyor. Karşınıza gelen rakipleri birer birer yenerek şampiyon olmalısınız.

Oyunun kontrolleri ilk başta sizi zorlayabilir fakat alıştıktan sonra bir problem yaşamıyorsunuz. Ekranın sol altındaki yön tuşlarını kullanarak oyuncularını hareket ettirebilir. Sağ tarafta çıkan tuşlar ile pas atabilir yada şut çekebilirsiniz. Oynadığınız maçların bilgileri ekranın üst kısmında gösteriliyor.

2 farklı stadyum seçeneği olan oyundaki grafikler çok üst seviyede olmasada, sesler oldukça gerçekçi. Oyunda seçebileceğiniz milli takımlar sırasıyla; Almanya, Arjantin, Uruguay, Brezilya, İspanya, Fransa, Portekiz, İtalya, Amerika, İngiltere, Türkiye ve Endonezya.

Siz de ay yıldızlı Milli takımımızı seçerek Dünya Şampiyonu olmak için oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirin.

YORUMLAR