Galaxy Trucker 1.0.3 (Android)

Galaxy Trucker

Galaxy Trucker
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Trucker, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir masa oyunudur.

Geçtiğimiz yıllarda masa oyunlarında devrim yaratan Vlaada Chvatil'in ünlü yapımı olan Galaxy Trucker sonunda mobil platformlarda yerini aldı. Göktaşları, kaçakçılar ve korsanlarla yüzyüze gelmeye hazırsanız büyük bir macera sizi bekliyor. 

Uzay gemileri inşa edip iyi bir sürücü olmanız gereken bu oyunda, göktaşlarını atlatıp, kötü adamları defetmeye çalışıyoruz. Oyun iki aşamaya sahip. İlk olarak orjinal oyunun aksine gerçek zamanlı olarak gemi inşa etmemiz gerekiyor fakat dilerseniz gerçekte varolan modda da oynayabilirsiniz. İkincisi ise gezi. Bu modu tek veya çok oyunculu bir biçimde oynamak mümkün. Enteresan bir hikayeye sahip oyunda ilginç karakterlerle karşılaşacak ve keyifli dakikalar geçireceksiniz. Bu noktada oyuna verdiğiniz paraya kesinlikle değeceğine emin olabilirsiniz. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda hızlı tempolu ve eğlenceli bir macera sizi bekliyor. 

Özellikleri:

Vlaada tarafından yazılmış güzel bir kurgu,

- Çevrimiçi hızlı düello,

- Solo veya gerçek zamanlı çevirimiçi oynama imkanı,

- Solo oyunlarda 12 kişilik yapay zeka karakteri,

- Daha hızlı uçuş için oto-pilot.

Galaxy Trucker gerçekten ücretli olmasının hakkını veren bir oyun. Masa oyununun keyfini mobil cihazınızda çıkarmak istiyorsanız indirmenizi mutlaka öneririm. 

YORUMLAR