Game of Coinball 1.2 (Android)

Game of Coinball

1.2
Game of Coinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game of Coinball, oldukça eğlenceli bir bozuk para maçı oyunudur.

İnsanlar sıkılınca vakit geçirmek için ilginç oyunlar buluyorlar. Bozuk para maçı oyunu ise sıkılan bazı insanların bir eseri gibi duruyor. Kim buldu bilmiyoruz fakat oldukça zevkli bir oyun olan bozuk para maçı, Game of Coinball ile dijitalleşmiş ve akıllı cihazlara uygun hale getirilmiş. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Game of Coinball ile oldukça eğlenceli bozuk para maçları yapacaksınız.

Game of Coinball oyununda üç tane bozuk paraya sahipsiniz. Bu paraları arkadaşlarınız ile birlikte ilerleterek gol atmaya çalışıyorsunuz. Hızlı bir şekilde karşı takımın kalesine kadar gitmeli ve gol atmalısınız. Oyunda hızlı olan ve iyi oynayan kazanır. Bu yüzden paraları taktiksel olarak fırlatmalı ve arkadaşlarınızla birlikte hareket etmelisiniz.

Game of Coinball oyunu bozuk para maçı için özel olarak yapılmış bir sahaya ve binlerce oyuncuya sahip. Her ülkeden oyuncuyu bulabileceğiniz Game of Coinball, bu yönüyle birlikte oldukça zevkli hale geliyor. Oyunda birbirinden etkileyici grafikler ve ses efektleri de bulunmakta. Bu sayede oyun oldukça keyifli bir hale geliyor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Game of Coinball, oldukça zevkli bir oyun. Hemen şimdi arkadaşlarınıza da Game of Coinball'u indirtin ve eşsiz bir eğlenceye hazırlanın. Bu oyununda bozuk paraları en iyi şekilde fırlatıp birinci olacağınıza inanıyoruz. Hadi ne duruyorsunuz, hemen Game of Coinball oyununu indirin!

YORUMLAR