Gangstar City

Gangstar City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz mafya simülasyon oyunudur.

Gameloft, şu anda en popüler ve en başarılı mobil oyun yapımcılarından bir tanesi. Gangstar City ise bu firmanın en başarılı oyunlarından biri diyebilirim. Ücretsiz olmasının yanısıra 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş olması da bunu kanıtlar nitelikte.

Bu oyun karakteristik olarak simülasyon ve şehir inşası tarzında diyebiliriz. Konuya göre kardeşiniz kötü adamlar tarafından kaçırılıyor ve sizin amacınız da onu kaçıran haydutların elinden kurtarmak. Bunu yapmak içinse öncelikle kendi bölgenizi kurmalı, dükkanlardan para toplamalı, diğer gangsterlerin dikkatini çekmelisiniz.

Los Angeles şehrinde kendinize bir isim yapmalısınız. Bunun içinde bankaları soymalı, polisle çatışmalı, düşmanlarınızı kaçırmalı ve çok daha fazlasını yapmalısınız. Los Angeles'in 4 bölgesini de fethetmeli ve şehrin kralı olmalısınız.

Gameloft'un diğer oyunu Gangstar Rio kadar aksiyon oyunu olmasa da, daha çok simülasyon tarzında diyebiliriz. Para biriktirmeli, deneyim puanları biriktirmeli ve bunları daha sonra silah, ev, araba ve kıyafet gibi şeylere harcamalısınız ki bu alemde kendinize bir yer edinin.

Oyunun grafikleri çok muhteşem diyebileceğimiz kadar iyi olmasa da bağımlılık yapıcı oyun tarzıyla sizi kendine bağlıyor ve şimdi ne olacak diye merak ettiriyor. Eğer strateji ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR