Gery Tap

Gery Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gery Tap, kahraman karakterinizle birlikte düşmanlarla savaşmanızı amaçlayan oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Devasa karakterler ve acımasız düşmanlar köyünü sarmış durumdalar. Birbirinden güçlü karakter ile birlikte büyük bir maceraya atılmak ister misiniz? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gery Tap, size köyünüzü kurtarma imkanı sunuyor. Hemen silahlarınızı alın ve zırhınızı kuşanın. Bu büyük görevin üstesinden ancak siz gelebilirsiniz.

Gery Tap oyununda köyünüze saldırmak isteyen düşmanlar bulunuyor. Sizin en güçlü karakterleri seçip Gery Tap oyununda düşmanlara saldırmanız lazım. Düşmanlar oldukça güçlü ve heybetli. Bu yüzden sizin dikkatli olmanız lazım ve düşmanlara geçit vermemeniz lazım. Kendinize özel bir strateji belirlemeniz ve savaş esnasında çok dikkatli olmanız lazım. Çünkü düşmanlar sizin nasıl saldıracağınızı önceden tahmin ediyorlar.

Profesyonel şekilde tasarlanmış grafikleri ve aksiyon dolu müzikleri ile birlikte Gery Tap oyunu sizi savaş havasına sokacak. Gery Tap oyununda düşmanlarla savaşırken oyuna kendinizi biraz fazla kaptırabilirsiniz. Bu durum da size zamanın nasıl geçtiğini fark ettirmeyecek. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun olan Gery Tap'ı hemen şimdi indirin ve aksiyona doymaya hazır olun.

YORUMLAR