Get A Grip

Get A Grip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Get A Grip, tehlikelerle dolu bir ormanda bebek bir pandayı kurtarmanız gereken bir Android oyunu.

Get A Grip, Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz, cihazda da fazla yer kaplamayan bir beceri oyunu. Elle çizilmiş hissiyatı veren görselleriyle dikkat çeken oyunda bebek pandayı kurtarmak için kendimizi tehlikelerle dolu bir ormanın içerisine atıyoruz.

Basit sürükleme, kaydırma hareketleriyle oynandığından hem telefon hem de tablette bir oynanış sunan Get A Grip oyununda türlü türlü zehirli ve çirkin görünümlü yılanlarla dolu bir ormana kendimizi atıyoruz. Dev bir ağacın tepesinde oyuna başlıyoruz. Amacımız sırtımıza attığımız minik pandayı bulunduğu tehlikeli ortamdan uzaklaştırmak. Tabii ki bu, hiç kolay değil.

Tek amacımızın sevimli bebek bir pantayı vahşi ormandan alıp ait olduğu götürmek olan oyunda sürekli olarak tırmanma durumundayız. Agaca sıkı sıkıya sarılıyor ve pandayı olabildiğince yukarı taşımaya çalışıyoruz. Lakin hem tutunduğumuz noktalarda çıkan yılanlar hem de altımızda bizi takip eden ateş işimizi oldukça zorlaştırıyor. Bir yandan tehlikeli yılanların ısırığına maruk kalmamaya çalışmak, diğer yandan ateşin bedenimizi kül etmesini önlemek hem dikkat hem de beceri istiyor. Tarzan görünümlü karakterimizle tırmanırken dikkatli ve aceleci olmamız gerekiyor.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz (skorumuzu Facebook arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.) aksiyon dolu oyunun kontrol sistemi biraz zor yapılmış ve alışma gerektiriyor. Karakterimizle tırmanmak için ellerimizi ayrı ayrı kullanmamız gerekiyor. Ekranın sol tarafında sürükleme hareketi yaptığımızda sol elimizi, sağ tarafında sürükleme yaptığımızda da sağ elimizi kullanmış oluyoruz. Kulağa basit gelse de dengeyi kurmak oldukça zor.

Get A Grip, boş zamanlarda oynanabilecek tarzda zama geçirmek için ideal bir oyun.