Giraffe Evolution 1.0.1 (Android)

Giraffe Evolution

Giraffe Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Giraffe Evolution, zürafaları besleyerek eşleştireceğiniz ve ortaya çok çılgın yeni yaratıklar çıkaracağınız garip ama eğlenceli bir Android oyunu.

Giraffe Evolution, uzun boylarıyla tanıdığımız zürafaları hem besleyip hem de birbirleri ile eşleştirerek ortaya mutantlaşmış çok daha farklı yaratıklar çıkaracağınız eğlenceli bir Android oyunu.

Bahçe gibi orman içerisindeki çalılıklarda zürafaları parmağınız ile tutup diğerinin üzerine bırakarak eşleştirme yapabiliyorsunuz. Eşleştirmeden sonra ortaya çıkacak olan zürafa türünü tahmin etmeniz imkansız ve çıkacak sonuçlara gözleriniz inanmayacak. Boynuzlu, normal zürafadan çok daha uzun boylu, kaplana benzeyen, deve şeklinde ve daha pek çok zürafa türü evrimleştireceğiniz oyunda bir diğer önemli nokta altınları toplayarak yeni yaratıklarda satın alıp daha da çok para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca zürafalara dokunarak da zaman zaman altın kazanabiliyorsunuz.

Keşfedebileceğiniz pek çok bölüm zürafa bilgisi olan oyun daha çok farklı oyunlar oynamayı seven Android telefon ve tablet kullanıcılarına hitap ediyor.

Kendi kaderinizi kendinizin belirlediği oyunda başarılı olmak istiyorsanız, sürekli güçlendirme yaparak daha da ilerlemeniz gerekli. Eğer bu tür bir zürafa evrimleştirme oyununun sizi heyecanlandıracağını düşünüyorsanız, hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR