Gladiators: Immortal Glory 1.0.0 (Android)

Gladiators: Immortal Glory

Gladiators: Immortal Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gladiators: Immortal Glory, gladyatörlerinizi eğitip arenaya çıkardığınız kaliteli bir Android oyunu.

Gladiators: Immortal Glory, adından da tahmin edeceğiniz birbirinden dayanıklı gladyatörlerin arenada kapışmalarını seyrettiğimiz hatta gladyatörlerimizi eğitebildiğimiz bir mobil oyun. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılmasıyla şaşırtan yapımın çoklu oyuncu desteği de bulunmakta.

Hem telefon hem de tablette oynarken keyif alacağınız bir dövüş oyunu Gladiators. Oyuna geçmeden gladyatörlerin ve arenanın modellemelerinin yanı sıra atmosferin başarılı olduğunu söylemem gerek. Detaylı 3 boyutlu görselleriyle çeken oyunda 3 gladyatör kategorisi bulunuyor. Savaşçı, kahraman ve acemi arasından seçimimizi yapıp seslerin yükseldiği korkutucu arenaya ayak basıyoruz.

Dünya şampiyonluğu için en güçlü gladyatörlerle dövüşme şansı bulduğumuz turnuva modu da içeren oyunu benzerlerinden farklı kılan nokta burada ortaya çıkıyor. Kontrolümüzde olan gladyatörleri eğitip geliştirebiliyor, savunma ve saldırıda kullandıkları silahları yenileyebiliyoruz. Tüm öğeler elbette ücretsiz değil ancak dövüştükçe yavaş yavaş açma şansına da sahibiz. Özelleştirmenin yanı sıra oyunu oynamadığımız vakit dünya genelinde yapılan maçları izleyip bahse girebiliyoruz.