Glass Tiles

Glass Tiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glass Tiles isimli bu beceri oyununda sadece metal plakalara dokunarak en yüksek skoru yapmaya çalışıyoruz.

Glass Tiles tamamen refleks üzerine kurulu olan, eğlenceli bir Android oyunudur. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerine ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki temel amacımız cam plakalara dokunmadan, sadece metal yüzeylere tıklamak.

Kulağa biraz tuhaf ve kolaymış gibi gelse de birkaç kez oynadıktan sonra oyun gerçekten bağımlısı yapıyor. Refleks ve beceri üzerine kurulu olması nedeniyle Glass Tiles hemen tüketilmiyor. Bir başka deyişle oyun uzun süre boyunca oynanabilir.

Oyunu uzun soluklu kılan detaylardan bir diğeri de farklı oyun modlarına sahip olması. Klasik modda en kısa sürede 50 metal plakaya dokunmaya çalışıyoruz. Sonsuz moddaki amacımız cam yüzeye dokunana kadar devam etmek. Cam yüzeye dokunduğumuzda oyun bitiyor; dolayısıyla dikkatinizi açık tutun ve sadece metallere basın. Süreli modda ise 20 saniye süre limitimiz var ve mümkün olduğunca fazla metal plakaya dokunmaya çalışıyoruz.

Genel olarak son derece başarılı, sade ve eğlenceli bir beceri oyunu olarak niteleyebileceğim Glass Tiles boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesi.