Glory Warrior: Lord of Darkness 1.015 (Android)

Glory Warrior: Lord of Darkness

Glory Warrior: Lord of Darkness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glory Warrior: Lord of Darkness bolca aksiyon içeren bir mobil RPG oyunudur

Glory Warrior: Lord of Darkness gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan ve bolca aksiyon içeren bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG olan Glory Warrior: Lord of Darkness'de fantastik bir hikaye konu alınıyor. Oyunumuzun hikayesi karanlıklar lordunun krallığımızı istila etmek ve kaosa sürüklemek için cehennemin hizmetkarlarını dünya üzerine salmasıyla başlıyor. Şeytani yaratıklar ve canavarlar etraftaki herşeyi yakıp yıkarken bize düşen görev karanlıklar lordunun ordularıyla yüzleşmek ve şeytani lordu yok ederek bu dünyayı kurtarmak.

Glory Warrior: Lord of Darkness'de bize verilen görevlerde farklı zindanları keşfediyoruz ve bu zindanların derinliklerinde bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşarak bize savaşımızda yardımcı olacak büyülü silahlar ve zırhlar gibi eşyalar peşinde koşuyoruz. Düşmanları yok ettikçe ve görevleri tamamladıkça seviye atlayabilmekteyiz ve kahramanımıza yeni yetenekler kazandırarak onu geliştirebilmekteyiz. Hack & slash yapısına sahip oyunun kontrolleri oldukça kolay, grafikler ise tatmin edici bir kalite sunuyor. 

YORUMLAR