Glow Monsters 1.32 (Android)

Glow Monsters

Glow Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glow Monsters, hem grafikleri hem de oyun atmosferi ile beğeni toplayan bir arcade oyun.

Glow Monsters, mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir arcade oyun arayışında olanların göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunu Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde keyifle oynayabiliyoruz.

Oyuna ilk girdiğimiz anda karşımıza Pac-Man benzeri bir atmosfer çıkıyor. Oyundaki görevimiz kulağa basit gibi gelse de pratikte işler hiç de öyle gitmiyor. Tek yapmamız gereken bölümlere rastgele serpiştirilmiş olan küpleri yutmak ve hatlar üzerinde dolaşan canavarlara çarpmadan ilerlemek.

Oyundaki kontroller herkes tarafından kolayca kullanılabilecek düzeyde. Ekranın sol alt bölümünde yer alan oka tıklayarak köprülerin yönünü değiştirebiliyoruz. Köprüler arasındaki geçişleri de sağ alttaki buton üzerinden yapıyoruz.

Glow Monsters'ta 100 farklı bölüm ve 6 farklı gezegen bulunuyor. Buna ek olarak bölümlerde karşılaşacağımız yaratıkların da sürekli olarak değiştiğini belirtmeden geçmeyelim. Bunları göz önüne aldığımız oyunda başarılı olabilmek için taktiklerimizi sürekli olarak yenilemek durumundayız.

YORUMLAR