Goal Hero: Football legend

Goal Hero: Football legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goal Hero'da rakip takımın oyuncularını birer birer geçip atağı golle sonuçlandırmaya çalışıyoruz.

Goal Hero: Football Legend, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir futbol temalı beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyun bildiğimiz futbol oyunlarından epey farklı bir karaktere sahip.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen futbolcuyla rakip takımın oyuncularını geçip topu rakip ağlarla buluşturmak.

Elbette bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü sahayı boydan boya geçmemiz ve sürdüğümüz topu karşımıza çıkan her oyuncudan başarılı bir şekilde saklamamız gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için ekranın sol ve sağ bölümlerine dokunmamız yeterli oluyor.

Goal Hero: Football Legend, sahip olduğu pikselleştirilmiş grafikler ve chiptune müzikleriyle özellikle retro oyunlar oynamaktan keyif alanların beğenilerine hitap ediyor.

Açıkçası bu oyunu her yaştan oyunseverin beğeniyle oynayacağını düşünüyoruz. Hatta futbol oyunları sevmeyenler bile Goal Hero: Football Legend'ı ellerinden düşüremeyecekler.

YORUMLAR