Goal One

Goal One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goal One, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir futbol menajerlik oyunu.

Goal One, Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir menajerlik oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Didier Drogba'nın da yardımıyla kendi takımımızı kurmaya ve rakiplerimizi alt etmeye çabalıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de oyuncuları sınırlandıran özellikler sahip olmaması. 'Günde şu kadar maç yapabilirsiniz' tarzı bir kısıtlama söz konusu olmadığı için gönlümüzce oynayabiliyoruz. Oyundaki temel amacımız kendi rüya takımımızı kurmak ve takımın her türlü işiyle ilgilenmek. Bildiğiniz gibi futbol sadece sahadan ibaret değil. Saha dışında da birçok işlemi ve görevi başarıyla yürütmemiz gerekiyor.

Oyunda bünyemize kattığımız oyuncuların performansından ve kondisyonundan biz sorumluyuz. İyi oynuyor diye sürekli aynı oyuncuyu sahaya sürmek onu yoracak ce güçten düşürecektir. Bu yüzden taktiklerimizi ve takımımızı sürekli olarak kontrol altında tutmalıyız. Herhangi bir oyuncu değişikliği yaparsak takımın stratejilerini gözden geçirmek yerinde bir karar olacaktır.

Goal One'da yer verilen grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentileri karşılıyor. Çıktığımız maçları canlı olarak izleyebiliyoruz ve üstelik hiçbir kalite kaybı da yaşamıyoruz.

Futbol menajerlik oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Goal One'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR