Goat Evolution 1.0.1 (Android)

Goat Evolution

Goat Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Evolution, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Goat Evolution, daha önce incelemesini yaptığımız Cow Evolution'ın bir klonu olan ve keçilerin evrimini konu alan bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Her yaştan insana hitap eden, oldukça eğleneceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz bu oyunda, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizde keçilerin inanılmaz dünyasına giriş yapıyoruz. 

Öncelikle oyunun grafiklerinden ve teknik özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Oldukça canlı renklere sahip bir atmosferde, bir çiftlikte oynuyoruz. Mantık olarak mobil platformların vazgeçilmez oyunu 2048 ile aynı olduğunu söyleyebilirim. Oyun içindeki sesler fazla rahatsız etmiyor, tersine ayrı bir tat katmış. Farklı özelliklere sahip cihazlarda denediğimde herhangi bir takılma veya sorunla da karşılaşmadım. 

Oynanış olarak Cow Evolution'ın aynısı olduğunu belirtmem gerekiyor. Oyunla ilgili tutorial size yeteri kadar bilgi verecektir ve oynanışı kolaylıkla kavrayabileceksiniz. Çiftliğimizde ilk olarak minik bir keçiyle oyuna başlıyor. Belirli aralıklarla kutular düşüyor ve üzerine tıkladığımızda yeni keçilerle karşılaşıyoruz. Bu keçileri birbirinin üstüne getirerek evrim geçirmelerini sağlıyoruz ve belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra farklı bir ortama ışınlanmalarını sağlıyoruz. Burada her keçinin bizlere ayrı miktarlarda coin (yani dışkı) kazandırdığını farkedeceksiniz. Saniyede üretilen dışkı miktarı arttıkça daha çok kazanıyor ve bunlarla yeni öğeler alabiliyorsunuz. Uzaylıların keçileri kaçırdığını da unutmayalım. Farklı evrenlerde ve mekanlarda keçilerimize evrim geçirtebiliyoruz. 

Goat Evolution mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak indirip güzel vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz alternatifi Cow Evolution'a da göz atabilirsiniz. 

YORUMLAR