Goblin Quest: Escape!

Goblin Quest: Escape!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödül şampiyonu bir Dungeon Crawler oyunu olan Goblin Quest: Escape! oynarken amacınız tüm engellere rağmen zindanlarda dolaşırken hayatta kalmak ve hazineleri toplamak.

Vakti zamanda sadece OUYA sahibi olanların oynayabildiği ve büyük bir beğeni toplayan Goblin Quest: Escape! sonunda tüm Android kullanıcılarının oynayabileceği bir oyun oldu. Ödüllü bir oyun olarak Dungeon Crawler türüne kattığı yenilikleri eski bir stille sergileyen Goblin Quest: Escape! konsol kalitesindeki grafikleri ve akıcı kontrolleriyle gerçekten de kendine özel bir yer edinen bir oyun. Kendi türünde bile rakipsiz olan bu oyunda rekabete girmemesinin sebebi de oynadığınız masum goblin ile hiçbir kavgaya tutuşmamanızdan kaynaklanıyor. Amacınız elinizden geldiğince haritadaki kıymetli taşları ve hazineleri toplayıp hayatta kalmak. Önünüze çıkan bir sürü engellerin arasında hunharca dizilmiş tuzaklar ve eli silahlı dev yaratıklar var.

Goblin Quest: Escape! oynarken temel amacınız rakiplerinizden daha zeki olmak, yerinizde durmayıp sürekli hareket etmek ve sizi kovalayanların zarar görmesini sağlamak. Topladığınız hazinelerle birlikte dayanıklılığınızı ve hızınızı arttıran eşya ve teçhizat satın almanız mümkün ancak ücretsiz olarak indirilen bu oyunda oyun içi satın alma seçenekleri konusunda dikkatli olmanızda yarar var. Geçtiğimiz sene Indie Ordinary Gamer Bundle ödülünü kazanan ve bu sene de Kii to Unity 2014 finalisti olarak hala önemini kaybetmediğini gösteren bu oyun Android için en iyi oyunlar kategorisinde iddialı bir seçenek.

YORUMLAR