Goddess: Primal Chaos 1.81.19.011900 (Android)

Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşların yer aldığı bir dünyaya giriş yapacağız.

Android platformunun en iyi rol oyunlarından bir tanesi olan Goddess: Primal Chaos her geçen gün oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor.

Koram Games imzası taşıyan başarılı yapım, oyunculara eşsiz grafikler eşliğinde birbirinden zorlu savaşlara katılma imkanı sunuyor. Sinematik 3D aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan yapım tamamen ücretsizdir.

MMORPG alanında oldukça popüler olan yapım, kolay kontrollere sahiptir. Oyun içerisinde kendi savaşçı kahramanımızı seçecek, geliştirecek ve gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla düellolara katılacağız. Oyun içerisinde karakterlerin kendilerini geliştirebilmesi için çok sayı da görev de oyunculara sunulmaktadır. Oyuncular dilerlerse 1v1, 2v2 ve 3v3 gibi savaşlara katılarak harika dövüşler deneyimleyebilirler.

Benzersiz unvan sisteminin yer aldığı mobil oyunda, içerikler de heyecan verici özelliklere sahiptir. Oyuncular karakterler için özel olarak tasarlanmış olan ekipmanları satın alabilir ve diğer oyunculardan çok daha farklı görünümlere ve özelliklere erişebilirler. Haberci, Savaşçı ve Nesil adındaki sınıflardan birini seçecek ve kahramanımıza fantezi tarzdaki bu dünyaya giriş yapacağız. İnsanlığı kurtaracağımız bu dünyada birbirinden tehlikeli görevler bizleri bekliyor olacak.