Golden Boot 1.7 (Android)

Golden Boot

1.7
Golden Boot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli vakit geçireceğiz.

Mobil spor oyunları arasında yer alan Golden Boot ile eğlenceli zamanlar bizleri bekliyor olacak.

Tek bir parmağımız ile oyun oynama keyfini yaşayacağımız Golden Boot ile mobil spor oyununda oyuncular parman hareketleri ile topa vuracak, yön verecek ve gol atmaya çalışacağız. Kolaydan zora doğru bir oynanışa sahip olacak olan oyunda, kolay kontroller bizleri bekliyor olacak. Oyuncular önce 1 kişilik, sonra iki kişilik ve ilerleyen zamanlarda da daha fazla oyuncu barajı ile karşılaşacaklar. Parmak hareketimiz ile topa vuracak ve topa falso vererek gol atmaya çalışacağız.

Oldukça renkli içeriğe sahip olan yapımda oyuncular farklı oyun modlarını da deneyimleme fırsatı elde edecekler. Dileyen oyuncular tekli modda oynayabilir dileyen oyuncular da düello modu ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelebilirler. Rüya takımımızı oluşturmaya çalışacağımız mobil spor oyununda daha fazla puan kazanabilmek için mücadele edeceğiz.

Serbest vuruş oyunu olarak adından söz ettiren Golden Boot, ücretsiz yayınlanması ile oyuncuların da yüzünü güldürüyor. 10 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan mobil yapım, 4.2 skor puanını da elinde bulunduruyor. Dileyen oyuncular Google Play üzerinden oyunu indirebilirler.

İyi eğlenceler.

YORUMLAR