Google Spaces

Google Spaces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spaces, Google tarafından geliştirilen grup paylaşımı uygulaması.

Spaces, Google’ın Android platformuna ücretsiz sunduğu grup paylaşımını kolaylaştıran sosyal ağ uygulaması. Dilediğiniz her konuda gruplar oluşturup sadece o konu üzerine sohbetlerin gerçekleştiği bir alan oluşturmanıza imkan tanıyan uygulamada paylaşımı kolaylaştırmak adına Google’ın servisleri de entegre edilmiş.

Grup sohbetlerindeki sorunlardan birisi olan sohbetin bir noktadan sonra kayması sorununa çözüm getiren Google Spaces uygulamasıyla sadece belirlediğiniz konu üzerine sohbetlerin dönmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için bir alan oluşturup (grup denilmemiş) dilediğiniz kişileri davet ediyorsunuz. Bu noktadan sonra gruptaki kişiler bir web sitesinin bağlantısını, YouTube videosunu, fotoğrafı veya sadece yazı paylaşımında bulunabiliyorlar.

Aileniz, iş arkadaşınız, arkadaşlarınız istediğiniz kişileri oluşturduğunuz grupta hızlıca toplayıp sohbetler gerçekleştirebileceğiniz uygulamanın arayüzü de oldukça sade. Alan oluşturma, alanda paylaşımda bulunma, alan araması yapma her şey – herkesin kullanacağı düşünülerek – olabildiğince basit yapılmış.