Grand Truck Simulator (Android)

Grand Truck Simulator

Grand Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Truck Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Grand Truck Simulator eğer standart tır simülasyonu oyunlarından bıktıysanız ve artık kaliteli bir tır simülatörü oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil tır oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır simülasyonu olan Grand Truck Simulator'de gerçekçiliğin oyundaki en önemli unsur olduğu söylenebilir. Oyunun kaliteli fizik motoru kullandığınız dev tırların yol şartlarına uygun tepkiler vermesini sağlıyor. Yoldaki kasislerden geçerken aracınızın süspansiyonu tıpkı gerçek hayattta olduğu gibi çalışıyor.

Grand Truck Simulator'de size verilen görevlerde farklı tır türlerini kullanabiliyorsunuz. Bu görevlerde bir hız ve benzin tüketimi arasında tutarlı bir denge kurmanız gerekli. Oyunun fizik motoru aracınızın hasar almasını da mümkün kılıyor.

Grand Truck Simulator'da hem gündüz, hem gece araç kullanabilmeniz mümkün. Gece yolculuklarında farlarınızın yansımaları bir hayli hoş görünüyor. Oyunun genel olarak güzel grafiklere sahip olduğü söylenebilir.

YORUMLAR