GRAVL 1.0.6 (Android)

GRAVL

GRAVL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzayda yolunu kaybeden ve yakıtı tükenen Astronot Phil, geri dönüş yolu için yardımınızı bekliyor. GRAVL, sürükleyici ve orjinal bir platform oyunu.

Görünüşte basit bir platform oyunu olan GRAVL, ilginç dinamiklere sahip. Uzayda sürüklendikten sonra yakıt bulma çabalarıyla buz gezegenine iniş yapan kahramanımızın bastığı zemin kare şeklinde platformlardan oluşuyor. Bunların birkaçı yerçekimini tersine çevirebiliyorken, başkaları yatay hareketler izleyip yola devam etmenizi sağlıyor. Buz gezegenindeki hapis hayattan kurtulmak için yakıt bulup bir sonraki seviyelerle boğuşmanız gerekiyor.

Oyun tamamen ücretsiz ama içersinde reklam barındırıyor. Ufak bir ücret karşılığında ise bu reklamlardan kurtulmanız mümkün. Reklamların sizi rahatsız edip etmediğine makul değerler üzerinden karar verme şansına sahipsiniz.

GRAVL ile yerçekimi içeren bulmacalar çözmeye çalışıyorsunuz ve arkadaşlarınızla rekabete tutuşmanız da mümkün. En çok yakıt tiplerine ulaşan kişi haliyle en yüksek puanlara çalışıyor ama unutmayın, avare astronot Phil abimizin yardımınıza ihtiyacı var. Başarırsanız yakıtla uzay gemisine geri dönüp sıcak yuvasına kavuşacaktır.

YORUMLAR