Grey Cubes

Grey Cubes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grey Cubes, tamamen ücretsiz olarak sunulan, kaliteli ve sürükleyici bir tuğla kırma oyunu.

Grey Cubes, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir oyun. Popüler tuğla kırma oyunu konseptini farklı bir şekilde önümüze koyan oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. Açıkçası bu denli bir kaliteye sahip olmasına rağmen ücretsiz sunulması takdirimizi kazandı.

Oyundaki temel amacımız kontolümüze verilen dış bükey platformu kullanarak seken topları karşılamak ve küplere doğru fırlatmak. Bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü bölümler git gide komplike hale gelen bir yapıda sunuluyor. Neyse ki ilk birkaç bölümde oyun atmosferine ve fizik motoruna alışmak için yeterli zamanı buluyoruz. İşin geri kalan kısmı becerilerimiz ve reflekslerimiz üzerine biniyor.

Oyunda tam tamına 60 farklı bölüm bulunuyor. Her geçen bölüm zorluk seviyesi bir tık yükseliyor. Oynarken yaptığımız her aksiyonun bir etkisi var. Bu yüzden topu fırlatacağımız noktaları iyi hesaplamalı ve yaptığımız hareketin ne gibi sonuçlar doğurabileceğini düşünmeliyiz.

Tek dokunuş üzerine kurulu olan kontrol mekanizması verdiğimiz komutları sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor. Hassasiyetin ve zamanlamanın çok önemli olduğu bu oyunda kullanılan yüksek hassasiyetli kontrol mekanizması yerinde bir tercih olmuş.

Fütüristik tasarımı, akıcı atmosferi ve kaliteli fizik motoruyla dikkatleri üzerine toplayan Grey Cubes tuğla kırma oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR