Groove Cube

Groove Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Groove Cube, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Groove Cube, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Engelleri aşarak zorlu bölümleri geçmeye çalıştığınız oyunda işiniz bir hayli zor.

Bağımlılık yapıcı etkiye sahip bir oyun olan Groove Cube, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Renkli atmosferi ve zorlu bölümleriyle dikkat çeken oyunda paraları topluyor ve engellerden kaçıyorsunuz. Farklı dünyalarda geçen oyunda aşağı düşmeden ilerlemeli ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Oldukça kolay bir oynanışa da sahip olan Groove Cube ile arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Becerilerinizi sınayabileceğniz ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir oyun olan Groove Cube sizleri bekliyor.

Çocukların da severek oynayabileceğini düşündüğüm Groove Cube, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Türlü bulmacaları çözerek bölümlerin kilitlerini açmalı ve zorluklarla mücadele etmelisiniz. Groove Cube'yi mutlaka denemelisiniz.

Groove Cube oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR