Guardian Circle 1.5.1 (Android)

Guardian Circle

Guardian Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian Circle uygulaması acil durumlarda yardım çağırabileceğiniz bir uygulamadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık önemli durumları da telefonla aramak yerine uygulamalar üzerinden bildirmeye başladık. Guardian Circle uygulaması da acil durumları konu alan ve sizin kurtarıcınız olabilecek tarzda bir uygulama.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Guardian Circle uygulaması, bir çeşit yardım sosyal ağı olarak nitelendirilebilir. Uygulamayı indirenler kendi ismiyle kayıt oluyor ve tanıdığı isimleri de arkadaş olarak ekliyorlar. Bu sayede herhangi bir acil durumda arkadaşlarınıza direkt olarak ulaşabiliyorsunuz.

Bilmediğiniz yollarda yürüyüş yaparken veya bir çocuğunuzdan ayrıldığınızda neler olup bittiğini bu uygulama sayesinde görebilirsiniz. Guardian Circle uygulaması acil durum olduğunda sizin bildiriminiz sayesinde eklediğiniz arkadaşlarınıza ulaşıyor. Mesela düşüp yaralandığınızda Guardian Circle uygulamasında "yaralandım" diye mesaj gönderiyorsunuz. Bu mesajı gören arkadaşlarınız hem uygulamadaki haritadan yerinizi görüyor hem de size yardım etmek için yola çıkıyor.

Acil durumlarda kullanıcılarına yardımcı olabileceğini düşünen Guardian Circle uygulamasını arkadaşlarınızla birlikte deneyebilirsiniz.

YORUMLAR