Guardian Cross

Guardian Cross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian Cross, Android cihazlarınız üzerinde diğer oyunculara karşı çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz savaş kartlı rol yapma oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Guardian Cross, klasik savaş kartı oyunlarıyla rol yapma oyunlarını bir arada harmanlayarak kullanıcılara sunan başarılı bir oyundur.

120'den fazla toplayabileceğiniz savaş kartının bulunduğu Guardian Cross'ta kendi savaş kartlarınızla takımınızı oluşturun ve düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye hemen başlayın. Fantastik rol yapma oyunu öğelerini içerisinde barındıran oyunda farklı oyun içi görevleri yaparken bir yandan da sizin gibi dünya üzerinde oyunu oynayan birçok rakibinizle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Oyunda asıl amacımızsa 120'den fazla karttan toplayabileceğimiz kadar çoğunu toplayarak yükseltmek ve sahip olabileceğimiz en güçlü desteye sahip olmak için çabalamak.

Ödüller kazanmak için görevleri tamamlayın, arkadaşlarınızla birlikte diğer rakiplere karşı PVP arenalarında karşılaşın ve çok daha fazlasını Guardian Cross ile keşfedin.

YORUMLAR