Guardian Hunter 14.6.1.00 (Android)

Guardian Hunter

Guardian Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir rol oyunu oynayacağız.

Mobil rol oyunları arasında oldukça popüler bir konumda yer alan Guardian Hunter ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Android ve İOS platformunda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Guardian Hunter ile sürükleyici bir rol dünyasına giriş yapacağız. Renkli ve kaliteli grafiklerin yer aldığı yapımda oyuncular benzersiz savaş sahneleri ile karşı karşıya gelecekler. Dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca oyuncu ile kapışacağımız yapımda ses ve görsel efektler oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Oldukça basit kontrollere sahip olan oyunda amacımız karşımıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek olacak.

Dileyen oyuncular arkadaşları ile birlikte klanlar kurabilecek ve düşman karşısında ortak hareket edebilecekler. Sohbet özelliği sayesinde oyuncular hızlı kararlar alabilecek ve hemen uygulamaya koyabilecekler. Oyuncular karakterlerinin zırhlarını ve silah modellerini değiştirerek onları daha etkili bir hale getirebilecekler. Milyonlarca oyuncu tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilen yapım şu sıralar oldukça popüler.

İyi oyunlar dileriz.                          

YORUMLAR