Guns of Survivor 0.3.5 (Android)

Guns of Survivor

Guns of Survivor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir rol yapma oyunu

Guns of Survivor, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Birbirinden güçlü canavarları öldürmek için mücadele ettiğiniz aksiyon dolu bir oyun olan Guns of Survivor, hayatta kalma mücadelesi vermenizi gerektiriyor. Reflekslerinizi ve becerilerinizi iyi kullanmanız gereken oyunda basit kontroller yer alıyor. Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm oyunda farklı silahları da kontrol edebiliyorsunuz. Dilerseniz silahlarınızı da geliştirerek daha güçlü de olabiliyorsunuz. Tuzaklardan ve engellerden kaçmanız gereken oyunda dikkatli olmalısınız. Kaliteli görselleri ve animasyonlarıyla da ön plana çıkan oyunda eşsiz bir deneyim yer alıyor. TPS kamera açısıyla oynanan oyunda farklı karakterleri de kontrol edebiliyorsunuz. Bu tarz oyunları seviyorsanız Guns of Survivor sizleri bekliyor.

Guns of Survivor oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR