Gunship Carrier Helicopter 3D 1.0 (Android)

Gunship Carrier Helicopter 3D

1.0
Gunship Carrier Helicopter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunship Carrier Helicopter 3D, Android cihazlarınız üzerinde eğlenceli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz bir Android helikopter oyunu.

Gunship Carrier Helicopter 3D, helikopter oyunu ya da simülasyonlarını seven Android telefon ve tablet sahipleri için özel olarak geliştirilen eğlenceli ve heyecanlı bir oyun.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyundaki göreviniz pilot olmak. Helikopter pilotu olup, helikopter süreceğiniz oyunda yardıma muhtaç kişileri kurtarmanız gerekiyor.

Sıra sıra verilecek olan görevleri başarıyla yerine getirdiğiniz taktirde bir sonraki göreve geçebiliyorsunuz. Daha önce helikopter sürmemiş olsanız bişe oyunda bir süre kullandıktan sonra alışacağınıza eminim. Kontrol açısından oldukça rahat olan Gunship Carrier Helicopter 3D oyununu oynarken, kendinizi gerçekten helikopter kullanıyor gibi hissedebiliyorsunuz.

Verilecek olan görevleri biraz açmak gerekirse, yararlılar için ilk yardım kutularını götürecek ve yaralı askerleri gerekli yerlere taşıyacaksınız. Tabi helikopteri de düzgün kullanmanız gerekiyor. Araba kullanmak kadar basit olmamasına rağmen, hem daha keyifli hem de oldukça zor bir iş diyebilirim.

İlk bakışta savaş oyunu gibi görünmesine rağmen, Gunship Carrier Helicopter 3D aslında bir kurtarma oyunu. Bu oyunda yararlı askerlere yardım etmek ilk göreviniz ama asıl amacınız elbette helikopter kullanmak.

Helikopteri kullanırken oyun içerisinde size yardımcı olan yönergeler veriliyor. Bu yönergeleri takip ederek yapmanız gerekenleri uygulamanız gerekiyor. Aksi taktirde yaralı askerleri kurtaramayabilirsiniz.

İyi bir amaç uğrunda helikopter kullanacağınız Gunship Carrier Helicopter 3D oyununun grafikleri de 3 boyutlu ve oldukça başarılı. Göze hoş gelen grafikleri sayesinde oyunu oynarken sıkılmamanızı sağlayan oyun sayesinde boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Toplam 8 bölümden oluşan oyunda başarılı olup tüm yaralı askerleri kurtaracağınızı düşünüyorsanız, hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR