Haber Tarayıcısı

Haber Tarayıcısı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda tüm haber kaynaklarını bir araya getiren bütünleşik bir tarayıcı olan Haber Tarayıcısı ücretsiz bir uygulama.

Haber Tarayıcısı isimli bu yerli uygulama adından da anlaşılacağı gibi son derece yalın bir hizmeti Android cihazlarınıza getiriyor. Farklı kaynaklardan beslenerek Türkiye gündemini cebinize aktaran bu mobil uygulama farklı tarafları bir araya getiren yapısıyla piyasa içerisinde yer alan birçok haber uygulamasından daha objektif bir kimliğe bürünmeyi başarıyor. Elbette kaynakların çoğu belli bir tarafın haberi, ancak zıt düşünceli grupları da aynı arşivin içerisinde bulunduran uygulama kıyaslamalı olarak gündemi takip etmenizi sağlıyor.

Mobil yarayıcılarınızda haber sitelerini yazmak, aramak, kısa yollara eklemek gibi bir derdi tamamen hayatınızdan çıkaracak bu uygulama son derece düzenli bir şekilde a'dan z'ye Türkçe haber kaynaklarını mobil cihazınızdan size aktarıyor. Kullanıcı taleplerine değer veren yerli geliştiriciler, sizden gelecek olan istekleri değerlendirmekten yanalar. Ulaşım için uygulamayı hazırlayan kişilere e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulama ile Android cihazınıza tüm kaynaklardan yer vermeye çalışan bütünleşik bir haber hizmetinden yararlanma şansınız var. Son dakika haberlerinden dosya konularında kadar çeşdiniz her daim bol olacak.

YORUMLAR