Haberdar Tablet

Haberdar Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haberdar Tablet, dünyanın en çok okunan gazetelerini Türkçe olarak sunan ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Haberdar Tablet uygulaması ile TRT Türk’te Serhat Akça ile Irmak Kerimoğlu’nun birlikte sunduğu Haberdar programını Android tabletinizden takip edebilirsiniz. Türkiye’deki gazetelerin dışında Guardian, The Times, USA Today, The Wall Street Journal gibi dünyanın önde gelen gazetelerini de takip etmek istiyor ancak yeterli İngilizceniz yoksa Haberdar uygulaması tam size göre. Tüm içerikler Türkçe ve ücretsiz olarak karşınızda.

Haberdar Tablet uygulaması ile Türk ve Dünya gündemini tabletinizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Farklı ülke ve dillerden günlük olarak çıkan gazeteleri Türkçe sunan uygulamada kategoriler bölümü de yer almaktadır. Tüm haberleri okumak yerine ilgi alanınıza giren haberleri okumayı tercih etmek isterseniz bilim ve teknoloji, sanat, yaşam, spor, sağlık, ekonomi, siyaset kategorilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Video ve fotoğraf galerilerini de unutmamak gerek.

Dünyanın en çok takip edilen köşe yazarlarının son makalelerini de bünyesinde barındıran uygulamanın haber okuma ekranı da güzel hazırlanmış. Yazıların boyutunu artırabiliyor, tek dokunuşla haber hakkında düşüncelerinizi paylaşabiliyor, beğendiğiniz haberleri Twitter ve Facebook hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Haberdar Tablet, mobilden haber okumayı seven herkesin kesinlikle edinmesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR