Hacivat Karagöz Oyunu 1.2 (Android)

Hacivat Karagöz Oyunu

1.2
Hacivat Karagöz Oyunu
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hacivat Karagöz, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

Ülkemizin önemli sembollerinden biri olan Hacivat ve Karagöz, artık mobil telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun haline geldi. Bağımsız Türk bir geliştirici tarafından mobil platforma aktarılan Hacivat ve Karagöz, eğlenceli vakitler geçirmeniz ve becerilerinizi sınamanız için sizlerin desteğini bekliyor.

Harika bir atmosferde geçen Hacivat Karagöz Oyunu, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan oyunda klasik koşu oyunlarında olduğu gibi sonsuz koşu yapıyor ve aşağı düşmeden boşlukların üzerinden atlamaya çalışıyorsunuz. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda şu anlık Hacivat'ı kontrol ediyor ve zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. İlerleyen günlerde Karagöz, Tuzsuz Deli Bekir, Beberuhi, Salkım İnci, Kanlı Nigar, Çelebi ve Zenne gibi vazgeçilmez karakterleri de dahil edecek olan geliştirici, oyunu daha eğlenceli bir hale getirecek diyebiliriz.

Sürekli güncellenen oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz. Hoş grafiklere ve gerçekçi atmosfere sahip olan Hacivat Karagöz oyununu mutlaka denemeniz gerekiyor. Eğer bu tarz oyunlardan zevk alıyorsanız bu oyunu sakın kaçırmayın.

Hacivat Karagöz Oyunu'nu Android cihazlarınıza 3,99 TL karşılığında indirebilirsiniz.

YORUMLAR