Hairy Nerds - Crazy Makeover

Hairy Nerds - Crazy Makeover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hairy Nerds - Crazy Makeover ile ofis çalışanlarının günmlük bakımını üstleniyoruz

Hairy Nerds - Crazy Makeover boş zamanlarınızda bolca eğlenmenize ve kahkaha atmanıza yardımcı olacak bir mobil traş etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hairy Nerds - Crazy Makeover'da bir teknoloji şirketinde çalışan ofis çalışanlarının hikayesi konu alınıyor. Elemanlarımız oldukça yoğun bir şekilde çalışıyorlar ve gece gündüz mesai yapıyorlar. Bu nedenle kendileriyle ilgilenecek ve kişisel bakımlarını yapacak vakit bulamıyorlar. Durum o kadar kötü ki şirketin erkek çalışanlarının sakal ve bıyık yumağına dönüşmesinin yanısıra kadın çalışanlar da pala bıyıklarını sıvazlamaya başlıyor. Bize düşen görev ise bu ofis çalışanlarının günlük bakımlarını yapmak ve onları baştan yaratmak.

Hairy Nerds - Crazy Makeover'da seçtiğimiz ofis çalışanının her ihtiyacı ile ilgileniyoruz. Onların işe giderken ne giyeceklerini seçerek şık görünmelerini sağlıyoruz. Onları banyoya sokuyoruz, sakallarını ve bıyıklarını traş makinalarıyla traş ederek yüzlerinin gözlerinin açılmasını sağlıyoruz. Elemanlarımızı traş ettikten sonra doğal olarak ciltleri ve sivilceleri ortaya çıkıyor. Özel araçları kullanarak bu sivilceleri patlatıyor ve pürüzleri gideriyoruz.

Elemanları beslemek, dişlerini fırçalatmak, kırık gözlüklerini tamir etmek ve farklı hobilerle uğraşmalarını sağlamak oyunda yapabileceğimiz diğer aktiviteler arasında.

YORUMLAR