Hamilelik 1.14 (Android)

Hamilelik

Hamilelik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamilelik uygulamasından faydalanarak Android cihazlarınızdan doğum anına kadar tüm gerekli tavsiyelere erişebiliyorsunuz.

Hamilelik uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı anne adaylarının kullanmak isteyebilecekleri mobil uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Gebelik boyunca ihtiyaç duyulabilecek neredeyse her bilgiyi içerisinde barındıran uygulama, aynı zamanda çok kolay ve anlaşılır bir yazı diline, sade bir arayüze sahip. Böylelikle uygulamalar konusunda deneyimi olmayanlar bile sorunsuzca uygulamada yer alan bilgilerden faydalanabiliyorlar.

Emzirmeye dair detaylardan tutun da doğumda yanınızda neler bulundurmanız gerektiğine kadar çok sayıda bilgiyi içerisinde barındıran uygulama, böylece doğum anına kadar neredeyse her konuda size yardımcı olabiliyor. Uygulamada yer alan temel bilgileri ve özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Beslenme önerileri
  • Doğum sonrası formu koruma önerileri
  • Doktor seçimlerine dair detaylar
  • GPS ile konum paylaşımı
  • Doğum belirtilerine dair bilgiler
  • Genel hamileliğe dair bilgilendirmeler

Bu özelliklerin yanında uygulamanın bebeğin ve annenin gelişimi konusunda sunduğu bilgilerden faydalanarak bebeğinizin gün be gün ne durumda olduğunu okuyabiliyorsunuz. Kendi içerisinde bulunan küçük müzik arşivi sayesinde kendinizi rahatlatmak için faydalanabileceğiniz müziklere de erişebiliyorsunuz.

Eğer gebeliği daha kolay atlatmak ve doğumunuzu başarıyla yapmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.