Hamster Islands

Hamster Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamster Islands, küçük adaları geliştirerek kendi hamster ülkenizi oluşturmaya imkan sunan bir simülasyon oyunudur.

Hamsterları sevmeyenler kadar sevenler de oldukça fazladır. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hamster Islands oyunu ile birlikte hamster sevenler çok eğlenecek.

Hamster Islands, birbirinden farklı görevleri ve karakterleri olan bir simülasyon oyunu. Bu oyunla birlikte ilk olarak sıfırdan başlamak şartıyla tüm hamster adalarını geliştirmeniz gerekiyor. Bu geliştirme işlemini ise adalarda bulunan hamsterlara yemek vererek yapıyorsunuz. Hamsterlara ne kadar fazla yemek verirseniz o kadar fazla büyüyor ve gelişiyorlar. Hamsterlar geliştikçe size yeni yemek verme fırsatı tanınıyor. Bu yeni yemekler ise eskisine oranla daha fazla gelişim sağlıyor. Hamsterlarınız geliştikçe ada büyüyor ve isim değiştiriyor.

Her yeni adada sizi farklı maceralar bekliyor. Hamster ülkesi oluşturmak ve yönetmek kolay değil elbette. Bu yüzden sabırlı olmalı ve Hamster Islands oyunundan keyif almaya bakmalısınız. Oyunun grafikleri ve rahatlatıcı müziği sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak. Hemen şimdi Hamster Islands'ı indirin ve hamsterlar nasıl yaşar, öğrenin.