Handbrake Valet 1.0 (Android)

Handbrake Valet

1.0
Handbrake Valet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Handbrake Valet mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Handbrake Valet kısa bir süre oynadıktan sonra bağımlılığa dönüşmeyi başarabilen oldukça eğlenceli bir mobil araba park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu olan Handbrake Valet'da bizi heyecanlı bir araç kullanma tecrübesi bekliyor. Oyunda temel olarak el freni kullanarak park etme yeteneklerimizi konuşturuyoruz. Oyunda aracımız yol üzerinde son sürat ilerlerken bize düşen görev el frenini doğru anda çekerek aracımızı yol kenarındaki boşluklara park etmek.

Handbrake Valet oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda aracınızı park etmek için tek yapmanız gereken şey ekranın sağına veya soluna dokunmak. Aracımız yol almaya devam ederken yolun kenarlarındaki boşlukları sürekli takip etmemiz gerekiyor. Boşluk görünce de doğru anda ekrana dokunarak el frenini çekiyoruz. Biz aracımızı park ettiğimizde yeni bir araç hemen yola devam etmeye başlıyor. En çok ne kadar arabayı doğru şekilde park edersek oyunda o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Handbrake Valet eğer arkadaşlarınızla oyunlarda yakaladığınız puanları karşılaştırmayı seviyorsanız size eğlenceli rekabetler sunabilecek bir oyun.

YORUMLAR