Handsome Pixel

Handsome Pixel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Handsome Pixel, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen ve yerli oyun yapımcıları tarafından geliştirilen bir platform oyunudur.

Handsome Pixel, Android işletim sistemi üzerinde oynanabilen bir platform oyunudur. 

Yerli oyun geliştirici Radicapp tarafından yapılan Handsome Pixel, temelde bir platform oyunu olmasına rağmen karşınıza çıkan engeller sebebiyle bunu aksiyon oyununa doğru yöneltmeyi de başarabilen yapımlardan bir tanesi. oyundaki ana amacımız yukarıda doğru daha hızlı çıkabilmek ve bunu yaparken de karşımıza çıkan bütün engellerden kurtulmak. Her atladığımız platform için daha fazla puan alırken, oyun ilerledikçe hızlanıyor ve karşımıza çıkan engellerden kaçmamız çok mümkün olmamaya başlıyor.

Yukarı doğru çıkıp, engelleri geçmenin yanı sıra karşımıza duran bir başka görev ise altınları toplamak. Yol boyunca karşımıza çıkan altınları toplayarak, hazinemizi genişletiyor ve bunları daha sonra kullanabiliyoruz. Topladığımız altın sayısına göre yeni stiller, şekiller ve daha birçok şeyi satın alabilyor ve oyundaki çeşitliliği, sürekliliği arttırabiliyoruz. Kendinize oynaması kolay ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Handsome Pixel'e kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

YORUMLAR