Harper's Bazaar Türkiye 4.0 (Android)

Harper's Bazaar Türkiye

4.0
Harper's Bazaar Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harper's Bazaar Türkiye, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir dergi okuma uygulamasıdır.

Harper's Bazaar Türkiye, kadınların oldukça ilgisini çekecek tarzda bir dergi okuma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, sofistike, ışıltılı, trendsetter, provokatif, ikon, gösterişli, güçlü, lüks, stil sahibi ve zeki kadınlara özel içeriklere ulaşabilirsiniz. Eğer ilgilendiğiniz veya takip ettiğiniz bir dergiyse mutlaka indirmeniz gerektiğini söyleyebilirim. 

Dünya çapında pek çok kadının ilgiyle takip ettiği bir dergi olan Harper's Bazaar ülkemizde de kadınların keyifle okuduğu dergiler arasında yer alıyor. Özel röportajlar, renkli ve kişisel stil notları, etkileyici moda editöryalleri, moda dünyasının starları, en iyi alışveriş önerileri ve güzellik dünyasındaki en son yeniliklerin bulunduğu dergide, zengin içeriğin yanı sıra tarzınıza uygun önerilere de erişebiliyorsunuz. 

Bu arada uygulamanın ücretsiz olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Fakat şunu söylemek lazım, dergiyi akıllı cihazınızdan okuyabiliyorsunuz ama belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Google Play Store üzerinden her ay düzenli olarak ücret ödeyerek yeni sayıyı indirebileceğiniz gibi yıllık abonelik imkanı da bulunan Harper's Bazaar Türkiye'nin yıllık abonelik bedeli sadece 24 TL. Dergi okuma keyfinizi akıllı cihazlarınıza taşımak isteyen kadınlar bu uygulamayı tercih edebilirler.