Hastane Randevu

Hastane Randevu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hastane Randevu uygulaması ile randevu sistemi hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz

Hastane Randevu, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında oluşturulan Merkezi Hekim Randevu Sistemi dahilinde nasıl randevu alacağınız ile ilgili kullanışlı bilgileri size sunan bir mobil hastane randevu bilgileri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Hastane Randevu'nun direkt olarak hastane randevu alma işini gerçekleştirmedğini belirtmekte fayda var. Uygulama bu işi nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri size sunan bir kılavuz niteliğinde. Eğer hastaneden randevu almak istiyorsanız hangi telefon numaralarını arayacağınız ya da hangi internet sitesini ziyaret edeceğiniz gibi bilgiler Hastane Randevu içerisinde yer almakta.

Hastane Randevu sadece randevu alma bilgileri haricinde alınan randevunun telefondan ve web üzerinden nasıl iptal edileceği ve Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile ilgili bilgileri de içermekte. Uygulama içerisinde Sağlık Bakanlığına ve Sağlık Bakanlığı'nın iletişim merkezleri ve mobil uygulamalarına da bağlantı veriliyor.

YORUMLAR