Healthy Recipes 3.1 (Android)

Healthy Recipes

3.1
Healthy Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    84

  • Üretici

    SparkPeople

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sağlıklı yemek tarifleri uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok fazla yemek tarifi uygulaması olduğunu söyleyebilirim. Fakat bunlar arasında sağlıklı yemek tarifleri sunmaya odaklanmış ve başarılı olmuş çok fazla seçeneğimiz yok.

Healthy Recipes'in ise bu yemek tarifi uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklı beslenmek hepimizin hayatında dikkat etmesi gereken bir şey. Fakat ne yazık ki çoğu zaman buna çok fazla önem göstermiyoruz.

Fakat elimizin altında Healthy Recipes gibi bir uygulama olunca ne yemek pişirsem diye düşünmemize gerek kalmıyor. Orijinalinde sağlıkla ilgili bir websitesi olan SparkPeople tarafından geliştirilmiş olan uygulamada sizler gibi ev aşçıları tarafından denenmiş 500 binden fazla yemek tarifi bulunuyor.

Bu uygulama ile sağlıklı yemek tarifleri arasından arama yapabilir, aramalarınızı çeşitli kategorilere göre yapabilirsiniz. Böylece diyetinize uygan tarifleri daha kolay bir şekilde bulabilir ve doğru beslenmeye kapı açabilirsiniz.

Beğendiğiniz tarifleri favori tarifleriniz arasına kaydedebilir ve isterseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yine kaydettiğiniz bütün tarifleri hesabınıza kaydettiğinizden daha sonra gerektiğinde diğer cihazlardan da girip bakabilirsiniz.

Başarılı bir yemek tarifleri uygulaması olan Healthy Recipes'i herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR