Hello Neighbor 1.0 (Android)

Hello Neighbor

1.0
Hello Neighbor
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53,785

  • Üretici

    TinyBuild

Hello Neighbor Android, gizliliğe dayalı mobil korku oyunu.

Hello Neighbor, Android özel değil, mobil platformdaki en iyi gizliliğe dayalı korku oyunu diyebilirim. PC’nin ardından mobile çıkış yapan korku oyununda komşusunun evinin bodrum katındaki sırrı merak eden bir karakterin yerine geçiyoruz. Eve girmenin yollarını arayan karakterimizin işi oldukça zor. Gelişmiş yapay zeka her hareketini öğreniyor! Yapay zekanın gücünü gösteren harika bir mobil korku oyunu bizlerle.

Hello Neighbor İndir Android

TINYBUILD tarafından geliştirilen gizlilik esaslı korku oyunu Hello Neighbor, aynı isimde ve aynı kalitede mobilde de karşımızda. iOS’un ardından Android platformuna çıkış yapan popüler korku oyununda komşusunun bodrum katında sakladığı korkunç sırları öğrenmek isteyen ilginç görünümlü bir karakterin yerini alıyoruz. Eve girmek, odalarda ilerlemek, evden çıkmak… Her aşama oldukça zor. Hareketleriniz yapay zeka tarafından takip ediliyor. Kritik noktalara kamera ve tuzaklar döşeyen yapay zekayı atlatmak epey güç ancak imkansız değil.

Hello Neighbor'da kendinizi paranoyak bir şekilde davranan ve bodrum katında bir sır saklıyormuş gibi görünen gizemli bir komşunun karşısındaki yeni bir eve taşınırken buluyorsunuz. Göreviniz, bodrum katının kilidini açmak. Anahtara erişmek için komşunun evinde sessizce gezinirken biri dizi bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Komşunuzun sizi asla fark etmemesi gerekiyor. Bir yerlere saklanabilir, hızlıca kaçabilir veya bir nesneyi fırlatarak onu sersemletebilirsiniz. Yakalanırsanız kendi evinize gönderiliyorsunuz ve tekrardan eve girmenin yollarını aramaya başlıyorsunuz ve komşunuz bu sefer önlemlerini almış oluyor. Friendly modunu açarak komşunuzun tuzak kurmasını engelleyebiliyorsunuz ve daha az agresif bir şekilde takip ediliyorsunuz. Bu arada oyun 4. bölümde final yapıyor. Birinci şahıs kamera açısından oynanış sunuyor.

 

YORUMLAR